Obsługa prawna inwestycji budowlanych Nowy Sącz

dokumenty

Przygotowanie i weryfikacja umowy deweloperskiej

Prawidłowe przygotowanie i weryfikacja umowy inwestycyjnej, zarówno z punktu widzenia inwestora czy podwykonawcy, to gwarancja spokojnej pracy na budowie i zabezpieczenia swojej pozycji w całym procesie budowlanym. Zapisy umowy a praktyka ich wykonywania na budowie to często dwie różne rzeczy – my to wiemy, dlatego znamy się na jednym i drugim. Zagadnienia związane z odpowiedzialnością solidarną inwestora za wynagrodzenie podwykonawcy, w tym prawidłowe uzyskanie ochrony, kaucje i gwarancje w praktyce, opóźnienie a zwłoka, co zrobić gdy inwestor nie odbiera robót, kontrahent nie dopełnia warunków umowy, lub nie płaci za wykonane prace, to tylko niektóre tematów które wiążą się z budownictwem, a które są nam doskonale znane i sprawdzone na wielu inwestycjach.

Prawo budowlane

Zajmujemy się praktycznym a nie teoretycznym stosowaniem przepisów prawa budowlanego, a także świadczeniem wsparcia w aspektach związanych z procesami administracyjnymi i sądowymi. Wypracowane sposoby komunikacji i przesyłania dokumentów pozwalają być zawsze z naszymi Klientami służąc radą i pomocą, zaś rozbudowany zespół Kancelarii zabezpiecza prowadzenie spraw w tym sporów sądowych na terenie całego kraju.

Postępowanie w sprawach budowlanych

Nasze bogate doświadczenie w obsłudze prawnej firm i spółek z sektora budownictwa sprawia, że jesteśmy wyspecjalizowanym zespołem, który na bieżąco monitoruje prawo budowlane i orzecznictwo sądów w tym zakresie. Dzięki temu przyjmujemy najlepsze rozwiązania prawne. Skutecznie prowadzimy spory sądowe dotyczące robót budowlanych jak również odzyskujemy należne wynagrodzenie za roboty dla naszych Klientów.

Jesteśmy skutecznymi praktykami.