Windykacja Nowy Sącz

dokumenty

Kancelaria świadczy usługi dochodzenia roszczeń, jak i obrony przed nimi. Profesjonalna windykacja należności to skuteczne remedium na opóźnienia płatnicze, przysparzające problemów przedsiębiorcom w każdej branży. Nasz Zespół proponuje skuteczne rozwiązania, wsparcie i reprezentację Klienta w sporach o zapłatę. Pomagamy Klientom odzyskać należne im środki na etapie przedsądowym jak i w sądzie. Doradzamy wybór jak najszybszej i możliwie najskuteczniejszej drogi odzyskania należności, a także reprezentujemy Klienta w sporze z dłużnikiem.

Oferujemy doradztwo w zakresie możliwych sposobów zabezpieczenia płatności na czas sporu, aby uniemożliwić dłużnikowi ukrycie jego majątku czy też odzyskanie majątku, którego dłużnik się wyzbył. Współpracujemy ze sprawdzonymi i skutecznymi komornikami.

Skuteczna windykacja od A do Z

Profesjonaliści, którzy pracują w naszej Kancelarii przeprowadzą Cię przez proces windykacyjny.

Podczas tego procesu obieramy możliwe najszybszą i najbardziej skuteczną drogę odzyskiwania należności. Mamy świadomość tego, że ściąganie długów to czynność stresująca dla wierzyciela i dla dłużnika. Robimy wszystko, by zaoszczędzić naszym klientom czasu, nerwów i pieniędzy.

Współpracujemy z renomowanymi, sprawdzonymi komornikami podczas procesu windykacji.

Istnieją firmy wyspecjalizowane w świadczeniu usług windykacyjnych. Często zdarza się jednak, że w ostatecznych fazach postępowania są one zmuszone skorzystać z usług profesjonalnych prawników.

My będziemy z Tobą od początku do końca, bez angażowania pośredników, możliwie maksymalnie ograniczając zbędne koszty, jednocześnie czuwając nad postępowaniem procesu windykacji.

Szybko, skutecznie, praktycznie.